پنل نمایندگی

  • reseller

اگر قصد فعالیت در زمینه فروش پیامک و همچنین پنل های اس ام اس دارید و یا می خواهید چنین خدماتی را در کنار سایر خدمات فعلی خود ارائه دهید، می توانید با أخذ نمایندگی پنل اس ام اس ام هاست در کمتر از 20 دقیقه فعالیت خود را شروع کنید.


وجه تمایز ام هاست در ارائه پنل نمایندگی


مجری بی واسطه کلیه اپراتورهای مخابرات

در صورتی که شما نمایندگی پنل اس ام اس را از شرکتی تهیه نمایید که خود زیرمجموعه شرکتی دیگر است یا صرفا سورس سامانه را از شرکتی دیگر خریداری کرده و با نام شرکت بی واسطه فعالیت می کند، با ضعف هایی در توسعه و همچنین پشتیبانی یا اعمال مشوق ها روبرو خواهد بود. از این رو همکاری با شرکت های بی واسطه بسیار حایز اهمیت خواهد بود.

مجموعه ام هاست با افتخار از پیش رو ترین مجریان بی واسطه خدمات پیامک انبوه در سطح کشور می باشد. عقد قرارداد رسمی همکاری با نمایندگان گرامی و معرفی کامل ام هاست بعنوان مجری بی واسطه طرف قرارداد شما بر این امر صحه می گذارد.


                                    مجری بی واسطه ارسال از سیم کارت

پنل پیامک ام هاست مجهز به سیستم ارسال انبوه از سیم کارت به تعداد بسیار بالا در روز است که با سامانه تحت وب پنل پیامک یکپارچه سازی شده و نیاز به هیچ گونه سخت افزاری از سوی نمایندگان یا مشتریان نمی باشد. سیستم ارسال سیم کارت ام هاست نیز بدون واسطه است.


اهتمام ویژه به نمایندگان


مجموعه ام هاست اهداف بلند مدتی را برپایه همکاری با نمایندگان طرح ریزی کرده است و این همکاری تنها مختص به سامانه پیامکی نمی باشد بلکه شاخه های مختلفی که ام هاست در حال فعالیت می باشد را نیز شامل می شود. بنابراین شرایط أخذ نمایندگی سامانه پیام کوتاه را تسهیل کرده و درآمد حاصل از ارائه پنل نمایندگی از اولویت مجموعه ام هاست نمی باشد. شروع همکاری آغازگر همراهی کارشناسان ویژه با نمایندگان گرامی جهت راه ندازی و پیش برد اهداف از جمله روش های اصولی و صحیح بازاریابی و نحوه ارائه خدمات به مشتریان است.سامانه پیامک ام هاست جامع،بروز و مشتری پسند است

سامانه پیامک انبون ام هاست مطابق با تکنولوژی روز و آخرین استانداردها بدون نیاز به اپلیکیشن مجزا برای انواع دستگا ها از جمله تبلت و موبایل طراحی شده است و با جرأت می توان گفت تک تک ماژول ها به دقت تمام عملکرد صحیح و دقیق دارند. با مشاهده دموی سامانه و مقایسه با سایر سامانه ها براحتی می توان این موارد را دریافت.
مجموعه ام هاست همکار بهتری برای پیش برد اهداف شماست

باتوجه به کارنامه درخشان ام هاست، افتخار همکاری طولانی مدت با بیشترین برندهای معروف و نام آشنا، قرارداشتن در رتبه های نخست نتایج جستجوی گوگل و تیم های تخصصی کارآزموده در تمامی حوزه ها، راه همواری در مسیر موفقیت خواهید داشت.نحوه کسب درآمد در پنل اس ام اس


فروش نسخه ها

نسخه های مختلفی با اسامی و قیمت دلخواه در پنل اس ام اس تبلیغاتی خود می توانید تعریف نمایید و مطابق با امکانات و تعرفه ای که برای آن ها مشخص می کنید به مشتریان خود بفروشید، کل وجه توسط خود نماینده دریافت می گردد و سهمی از آن به ام هاست تعلق نمی گیرد. توجه نمایید که ام هاست هیچ گونه محدودیتی در قیمت گذاری و تعرفه پنل ها و تعرفه آن ها برای نماینده اعمال نمی کند.فروش پیامک

با توجه به تعرفه پیامکی که برای نسخه ها تعریف کرده اید، هر مشتری که در سامانه شارژ از شما خریداری نماید وجه مستقیم به حساب شما واریز خواهد شد و نسبت به اختلاف تعرفه ای که در ام هاست پیامک ها را می خرید مقدار سود متناسب عاید شما خواهد شد.فروش خطوط اختصاصی به مشتریان

همانند فروش پیامک ها مشتریان نیز از شما خطوطی را خریداری می کنند که با توجه به اختلاف تعرفه خرید و فروش خطوط مقدار سود متناسب نیز از این طریق عاید شما خواهد شد.
اشتراک گذاری :