ثبت دامنه

آدرس سایت خود را در ام هاست با خیال راحت ثبت کنید

ام هاست ارائه دهنده خدمات جستجو، انتقال و ثبت دامنه, شما میتوانید با خرید دامنه از سایت ما آدرس اینترنتی خود را با خیال راحت و ارزان تر از همه جا ثبت کنید و همچنین بک اردر دامین در بیش از 400 پسوند مختلف می باشد. ثبت دامنه در ام هاست، دارای ویژگی ها و مزایای بسیاری است که با بهترین قیمت ثبت و تمدید Domain به شما ارائه می شود و با نگهداری از با ارزش ترین رکن تجارت مجازی شما، دغدغه‌ی خاطرتان را از بین خواهد برد.


شما میتوانید با خرید دامنه از سایت ما آدرس اینترنتی خود را با خیال راحت و ارزان تر از همه جا ثبت کنید. ثبت دامنه در ام هاست، دارای ویژگی ها و مزایای بسیاری است که با بهترین قیمت ثبت و تمدید دامنه به شما ارائه میشود و با نگهداری از با ارزش‌ترین رکن تجارت مجازی شما، دغدغه‌ی خاطرتان را از بین خواهد برد.

مشاهده تعرفه پسوندها


ثبت دامین عمومی

اگر شما نیاز به برندسازی دارید و یا دارای یک تجارت آنلاین هستید، ثبت و استفاده از دامنه‌های عمومی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. درحال‌حاضر با همکاری مرکز ثبت معتبر Joker آلمان دامنه‌های بین المللی شما را ثبت می‌نماییم.

 ثبت دامنه ایرانی

پسوند نقطه-آی‌آر (ir.) مشخص کننده‌ی دامنه‌هایی است که به ایران تعلق دارند. تمام دامنه‌های ir. به‌ صورت انحصاری توسط مرکز ثبت ملی ایرنیک ثبت‌ می‌شوند و ام هاست بعنوان نماینده‌ ایرنیک اقدام به ثبت دامنه‌ های شما با امکانات فراوان و قیمت های بینظیر می‌نماید.

 نمایندگی ثبت دامنه

اگر شما دارای مشترکین زیادی هستید که دامنه‌های خود را به شما سپرده‌اند، نمایندگی دامنه‌ با ارائه‌ یک پنل اختصاصی به شما امکان مدیریت متمرکز آنها را، به همراه بهترین تعرفه ها خواهد داد.

 ثبت دامنه فارسی

بسیاری از کاربران علاقه‌ هستند که نام برند خود را به زبان فارسی در اینترنت ثبت کنند، با توجه به قوانین جدید ICANN ام هاست می‌تواند بصورت فارسی نام دلخواه شما را در پسوند .Com‌ و .Net ثبت نماید.

 حراج دامنه

در صورتی که دامنه خاص مد نظر شما ثبت گردیده است و آزاد نیست، این امکان را دارید که از بین لیستی از زیباترین نام دامنه‌هایی که از سال 2011 توسط ام هاست نگهداری می‌شوند استفاده کنید.

سوالات متداول

در انتخاب نام دامنه خود سعی کنید به دنبال اسم‌های کوتاهی باشید که بخاطر سپردن آن‌ها آسان باشد. سعی کنید تا حد ممکن اسم انتخابی شما مرتبط با کسب و کارتان باشد. در نام دامنه خود می‌توانید از حروف، اعداد و خط تیره استفاده کنید.
در صورتیکه دامنه خود را با شرکت دیگری به ثبت رسانده‌اید، می‌توانید دامنه خود را بدون نگرانی از مسایل تحریم دامنه٬ به وب‌رمز انتقال داده و از مزایای خدمات تمدید و انتقال دامنه ما بهره‌مند شوید. انتقال دامنه با تمدید یکساله نام دامنه همراه خواهد بود و در حقیقت شما هزینه‌ای بابت خدمات انتقال دامنه نمی‌پردازید.
مهم­ترین مزایای دامنه­‌های بین­‌المللی امکان استفاده از آ­ن‌ها برای تبلیغات گوگل ادز می­‌باشد. متاسفانه بدلیل تحریم­‌های موجود امکان استفاده از تبلیغات گوگل ادز بروی دامنه­‌های آی آر وجود ندارد.
اشتراک گذاری :